В колосках , в снігу і в жовтім листі,
У квітах і вранішній росі,
Ти відкрила класи променисті
Для добра і знань, і для душі.
(вчитель-методист Пелих М.Є.)
Новопетрівка як населений пункт з’явилась недавно, на початку минулого століття. На місці нашого села були дикі степи. І називали ці місця Вільним степом. В середині 20-х років минулого століття сюди почали переїжджати сім’ї з навколишніх сіл :Заплавки, Чернетчини, Гупалівки, Ряського, Мусієнкового та інших.
Тут було багато вільних земель, і люди копали собі землянки, обробляли багаті землі нашого краю. Згодом вони побудували собі домівки, і в 1927 році з’явилось село , яке складалось з двох сіл: Новопетрівка і Новоукраїнка. Уже пізніше залишилася одна назва Новопетрівка. В 1927 році в селі почали працювати школи. . В селі Ново петрівка діти здобували початкову освіту. Приміщення окремого не було, тому вчителі навчали дітей в селі «по хатах». Люди, в кого були великі хати, впускали до себе школярів. Так діти навчались в хаті Решетила Олексія, в хаті, де знаходиться майстерня та в інших. В 1227 – 1228 році було відкрито три початкові школи. У Вільному Степу школа була в хаті Піщанського, де навчалось 42 учні у двох класах; учителем була Коваленко Настя Кириківна. В селі Ново петрівка – в хаті Логвиненка Конона. Учителем був Коваленко Тимофій Сафронович. В селі Новоукраїнка школа була в хаті Мотуза Г. Тут навчалось 62 учні в чотирьох класах. Заняття проводились в дві зміни.
Потім була побудована в 1929 році на місці нинішньої школи глиняна будівля на 2 класні кімнати. Новопетрівські діти пішли до школи. В 1934 році школи були об’єднані і переведені на Новопетрівську семерічні школу Першим директором Новопетрівської семирічки був Компанієць М.І. Перед війною почали будувати нове приміщення. Але почалася війна, і школа лишилася недобудованою. Під час війни там була німецька комендатура.
Із спогадів вчительки – пенсіонерки Христенко О. М. :
«… Ішов важкий 1943 рік. В школі була німецька комендатура. Радянські війська наближались до Новопетрівки. Перед відходом німці вирішили спалити село разом з його жителями. В школу почали звозити солому. Але людей попередили, і вони повтікали з своїх домівок. Але німці, тікаючи, підпалили школу і село.».
25 жовтня 1943 року після визволення Магдалинівського району на місці, де живе Петрунько І. Т. , в хаті , яка не згоріла, було організовано навчання. Кузьменко Марія Кузьмівна прийшла працювати і навчала дітей в цій школі.
Із споргадів Кузьменко М.К. :
«…Я навчала читати і писати. Діти працювали з великою бажанням. На всіх дітей було всього півбукваря, зошити робила сама з великих листів, які купляла в місті Дніпропетровську. Сама проводила лінії, і діти так писали. Діти до школи ходили різного віку. Але всі дружили і дуже хотіли навчитись і бути грамотними. Вже до Нового року діти вивчили всі літери і писали листи на фронт.»
Пізніше учні почали навчатись в приміщеннях, які побудували через дорогу від школи. Приміщення було повністю відбудоване в 1957-1958 роках. В 1953 році школа стала десятирічною. В 1956 році був перший післявоєнний випуск. Директором школи на той час був Мілько Павло Микитович. Серед випускників школи були: Шапран Ольга, Перескік Поліна Сергіївна, Круть Ніна Федорівна, Литвин Віктор Лукич, Шелудько Ліда Федорівна, Балацький Володимир Іванович . Багато знаменитих людей вийшли з цих 2 післявоєнних класів. Багатьох вже немає живих. Серед них багато відомих людей. Це Литвин Віктор Лук’янович – полковник міліції (проживає в Дніпропетровську), Кривушлик Микола Олексійович – прокурор Калінінградської області, був убитий, уродженець села Шевське), Дацко Микола (працював в КДБ, помер), Лисий Олександр Дмитрович (прокурор Магдалинівського району, помер) і дуже багато інших хороших людей, які проживають в нашому селі і за його межами.
Із спогадів одного із перших випускників Новопетрівської школи Балацького Володимира Івановича:
«Закінчували учні 10 класів, але в класі були різного віку діти (найстаршим було 20-21 рік), але всім дуже хотілося здобути освіту. В цьому році випускалося 2 класи по 30, 31 учневі. Навчалися в 3-х невеликих приміщеннях, які знаходились через дорогу від нинішньої школи. Навчались в 2 зміни. У школі була своя електростанція, «движок» зробив вчитель трудового навчання Чорний Павло Петрович. Лампочки горіли на 12 Вт. Також у школі був свій тракторець.
Я згадую вчителів, яких, на жаль, вже немає серед живих, що віддавали всі знання нам, майже дорослим юнакам, переросткам. Це Зеленський Аврам Євграфович – вчитель психології, Зеленська Надія Пилипівна – вчителька німецької мови, Жовтяк Марія Захарівна – вчителька математики, Жовтяк Петро Федотович – фізрук та вчитель військової підготовки, Коцович Діна Яківна – вчителька астрономії, Моцна Ольга Михайлівна – вчителька фізики (проживає в Дніпропетровську).При зустрічі ми всі згадуємо наш випускний вечір. Дівчата наварили борщу, компоту, одягли гарні плаття, хлопці - костюми і веселились. Кожного року випускники І випуску зустрічаються в стінах школи, бо з кожним роком їх стає все менше.»
Після відбудови школа почала знову працювати, жити разом з країною.
1946 навчальний рік.
Витяги з наказів
У зв,язку з тим, що виборчий участок по виборах до Верховної Ради і Ради національностей СРСР розміщений в шкільному будинку № 1, учням-комсомольцям старших класів взяти участь в художньому оформленні приміщення (витяг з наказу № 2 від 7.02.1946 року). Директор школи Зеленський А. Є
В неділю 21 квітня 1946 року при Магдалинівському воєнкоматі відбудеться строєвий смотр учнів 5 – 7 класів. В 8 годин ранку учні строєм відправляються до школи Ново-Українки, де відбудеться спільне построєніє. Під керівництвом воєнрука і старшого піонервожатого Сонника учні відправляються в Магдалинівку. (витяг з наказу № 10 17. о4. 1946 року). Смотр присвячений дню народження В. І. Леніна.
22. о6. 1946 рік – Новопетрівська неповна середня школа випускає 14 учнів, які готові вступити до навчальних закладів Радянського Союзу.
За відмінну поведінку і навчання видати премії таким учням: Залюбовському Івану Івановичу, Педько Олі Олександрівні, Бибі Олі Матвіївні, Ковалю Івану Пилиповичу, Орлянській Лідії Данилівні.
За відмінну поведінку і хороші показники у навчанні винести подяку таким учням: Педько Автоному Івановичу, Логвиненко Григорію Кириловичу, Гаркавій Раїсі Василівні.
Наказ № 24
По Новопетрівській 7 річній школі від 14.10.46 р.
Згідно призначення Магдалинівського РВНО від 14.10.46 р.
зарахувати старшою піонервожатою Тугареву М. І. – записати в списки забезпечення пайком та на розрахунок грішми.
1947 навчальний рік.
Наказ № 11
По Новопетрівській семирічній школі від 21.06.1947 року
Виконуючи постанову Центрального Комітету КП(б) України „Про заходи до подальшого поліпшення роботи шкіл УРСР”, педколектив, учнівські та піонерська і комсомольська організації школи боролися за підвищення успішності, за якісне викладання дисциплін, за унаочнення уроків, за відвідування учнями школи. За хороше навчання і відмінну поведінку винести подяку слідуючим учням...
1947 рік - директор школи Онищенко Д. І.
Наказ № 15
Від 30.о8.47.р.
Зобов,язую класних керівників організувати учнів на роботу...(Витяг з наказу).
По розпорядженню РВНО 31 серпня 1947 р. оголошується свято зустрічі учителів з учнями.
Наказ № 18
По Новопетрівській семирічній школі
Згідно наказу Магдалинівського РВНО № 516 від 13.о9. 47р. прийняти на роботу старшої піонервожатої Таран Олександру Миколаївну.
Наказ № 21 (витяг)
По Новопетрівській семирічній школі 7 листопада 1947 року
У зв,язку з великим історичним святом- 30-річчям Великої Жовтневої Соціалістичної революції, та за значні успіхи у навчанні, громадській роботі школи видати премії таким учням:
1. Орлянському Олексію – 7 кл.- 10 зошитів, 1 олівець, 1 резинку.
2. Христенко Ніні – 7 кл.- 10 зошитів, 1 олівець, 1 резинку.
3. Манойло Валентині- 6 кл. -5 зошитів, 1 олівець, 1 резинку.
4. Б,ялі Тамарі – 4 кл. – 5 зошитів, 1 олівець, 1 резинку.
Ще 21 учню була оголошена подяка.
Ст. Піонервожата – 1950 рік-Дяченко Н. П. –відповідальна за збереження дитячої преси „Пионерская правда”, „Юний ленинец”, „Зірка”, „Молода Україна”.
1 травня в школі був проведений дитячий ранок, присвячений міжнародному святу 1 Травня – відповідальні-ст. Піонервожата Дяченко Н. П. та секретар піонерської організації школи Киричок Т.
1950рік -директор школи Борисенко Ю. І.
1950 – 1954 рік – директор школи Зеленський А. Є.
28 серпня 1951 року ст. вожатою призначити Ананченко Євдокію Самсонівну.
21 серпня 1952 року ст. піонервожатою призначити Павленко В. П.
Наказ № 12 (витяг)
Від 25.02.53 р.
Відповідно розпорядження Магдалинівського РВНО про озеленення шкільних садиб.
В плані озеленення довести до кожного класу, ланки завдання по заготівлі посадкового матеріалу: яблунь, груш, вишень, тополь і т.д.
Весною, за активної участі піонерів і комсомальців школи, був посаджений
Наказ № 19 (витяг)
Від 1 квітня 1953 року
За відмінну успішність, зразкову поведінку і активну участь в громадсько-корисній роботі оголосити подяки з занесенням в особові справи таким учням:
1. Сонник Ліді Сергіївні -7а клас
2. Калюжній любі Павлівній – 7а клас
3. Душці Варі Пилипівній – 6в клас
4. Старокінь Парасці Яківній – 5б клас
5. Орлянській Людмилі Данилівній – 5 б клас
За добру успішність, відмінну поведінку та активну участь в громадсько-корисній роботі відзначити таких учнів:
1. Кіндратко Ліду Іванівну – 7а клас
2. Киричак Любу Павлівну – 6в клас
3. Бридун Раю Петрівну – 6в клас
4. Сергієнко Світлану – 6б клас
5. Сонник Ганну Сергіївну- 5а клас
6. Христенко Ганну Миколаївну – 5б клас
7. Сушко Катерину Юхимівну – 5б клас
8. Вітер Віру Савівну – 5в клас
9. Головко Раю Яківну – 5в клас
Дирекція і колектив учителів висловлюють впевненість, що ці учні і надалі будуть прикладом для учнів і докладуть всіх зусиль вчитись лише на „5”.
22 квітня, до річниці народження В. І. Леніна, була проведена святкова шкільна олімпіада з художньої самодіяльності. Перелік видів худ. сам.: 1. Хор 2. Художнє читання 3. Музичні індивідуальні і гурткаві виступи 4. Окремі виконавці пісень, читання прози, декламацій Найкращі номери представити на районній олімпіаді з художньої самодіяльності. 9 травня 1954 року, відповідно постанови Ради Міністрів СРСР і Президії Верховної Ради СРСР про відзначення дня 300- річчя возз,єднання України з Росією, в с. Магдалинівці відбувся святковий концерт. В ньому взяв участь хор Новопетрівської середньої школи в кількості 50 учнів. Крім учнів в хорі брали участь вчителі Вітер А. С., Козир Р. І..Відповідальність за виступ покладена на ст. піонервожату Павленко В. П. Деякі учасники були одягнені в національні українські костюми, а деякі в білі сорочки та чорні штани. Всі пов,язали червоні галстуки. Хор взяв участь і в святковому параді. За участь у цьому святі таким учням була винесена подяка директором школи Зеленським А. Є.:
1. Темченку Володимиру – 7а клас
2. Круть Леоніду – 7а клас
3. Старокінь Володимиру – 7а клас
4. Логвиненко Валентині – 7б клас
5. Кравченко Ганні – 7б клас
6. Душці Валі – 7б клас
7. Сонник Ліді – 8а клас
3.06.1954 року учні 5-6 класів здійснили однодневну екскурсію в с . Котівку, до лісу, річки. Відповідальність покладена на фізрука школи Жовтяка П. Ф., ст. піонервожату Павленко В. П., вчителів Підодню Г. М., Сергієнко Ж. С. Наказ №163 По Новопетрівській середній школі від 26 червня 1956 року. Командирувати учителів школи Мілько Федосію Сергіївну, Зубченка Анатолія Агаповича з учнями 8-9 класів на екскурсію в Каховку. 1954 – 1957роки директор школи Мілько П. М. Наказ № 179 По Новопетрівській середній школі від 18 серпня 1956 року Призначити старшою піонервожатою Омельченко Тамілу Василівну Підстава- наказ Магдалинівського РВНО № 62 від 17 серпня 1956 року. 1956 рік – жовтень учні Новопетрівської середньої школи приймали участь в уборці качанів кукурудзи в колгоспі ім. Ворошилова- зараховано трудодні. Наказ № 111 (витяг) По Новопетрівській середній школі від 25 січня 1958 року З метою піднесення ідейно-виховної роботи серед учнів школи наказую 1.14 лютого 1958 року провести загально-шкільні комсомольські збори з чергою денною: „Ряды свои оглядывай зорче: кто комсомолец на самом деле, а кто комсомольца корчит” 2.Відповідальність за організацію, підготовку і проведення диспуту покласти на класних керівників 8-10 класів. Наказ № 128 (витяг) По Новопетрівській середній школі від 1 квітня 1958 року Призначити ст. піонервожатою Новопетрівської середньої школи Логвиненко Валентину Андріївну. 1957-1959 роки – директор школи Жмур О. М. Наказ № 130 (витяг) Від 7.04. 1958 року З метою підготовки школи до самозахисту на витадок повітряного хімічного чи атомного нападу утворити в школі дві дружини: 1 дружину з учнів 8 класу 2 дружину з учнів 9б класу – заняття проводити щопонеділка з 20-21 години. Наказ № 148 (витяг) Від 1 липня 1958 року Під час літніх канікул в школі, доручити догляд за дослідними ділянками та кролями ст. піонервожатій Логвиненко В. А. Організувати для цієї роботи учнів школи. Учителю виробничого навчання Савченко М. І.- організувати учнів на прополку шкільного саду і парку. 1959 рік – 1961 рік директор школи Вергун Василь Кирилович Наказ № 30 (витяг) По Новопетрівській восьмирічній школі від 23.09.1962 року Радянський народ підтримує почин великого вождя нашої країни В. І. Леніна в проведенні суботників, недільників, які показали комуністичне відношення до праці ще тоді, в перші роки Радянської влади. Тепер цей рух продовжується і набуває все більшого значення. Молоде покоління теж показує зразки героїчної праці. Важливим зараз є збирання кукурудзи і відправка її в державні закрома. 23 вересня учні і вчителі нашої школи організували недільник, на якому проявили комуністичне ставлення до праці. 40 учнів, які працювали на току 1 і 2 комплексних бригад навантажили 50 автомашин кукурудзою. Учням, які брали участь у цьому недільнику винести подяку з занесенням в особову справу. 1961-1967 роки-директор школи: Кремена М.Д. Наказ № 35 (витяг) По Новопетрівській восьмирічній школі від 4.11 1962 р. До 45-х роковин Великої Жовтневої соціалістичної революції наша Батьківщина приходить в розквіті сил, з новими і новими перемогами на фронті розгорнутого будівництва соціалістичного суспільства. Кожного з нас охоплює почуття гордості за наш великий народ, за Ленінську Комуністичну партію. Учні нашої школи на честь 45-х роковин Великого Жовтня домоглися високої успішності і зразкової поведінки. Ряд учнів нашої школи на відмінно закінчили І чверть. За відмінне навчання і зразкову поведінку винести подяку з занесенням в особову справу таким учням: 1 кл. Сич Ганна, Олійник Григорій 2 кл. Бардаченко Олександра, Жовтяк Людмила 4 кл. Лоза Іван, Кіндратко Катерина, Гаркавий Василь 8 кл. Балацький Петро.(виноситься подяка ще 66 учням, які навчаються на „4” і „5”). Наказ № 44 (витяг) По Новопетрівській восьмирічній школі від 1 травня 1962 року Учні школи на честь 1 Травня досягли великих успіхів у навчанні, зразкової поведінки, добрих наслідків у праці. Винести подяки з зарахуванням до особової справи 91 учню... До 46-х роковин Великого Жовтня було винесено подяки з занесенням в особові справи 55 учням. З1 грудня 1963 року до Новорічного свята винести подяки з занесенням в особову справу 79 учням . 20.01.1964 року в Новопетрівській восьмирічці була проведена шкільна художня олімпіада. Найкращі виступи відібрали для районної олімпіади – 28.02.1964 р. З 23.о3-26.о3 1964 року провести свято „За честь школи” 21 травня 1964 року учні школи відвідали з екскурсіями с. Магдалинівку, с. Жданівку, місто Полтаву. 1965 навчальний рік В Новопетрівській восьмирічній школі проведено конкурс на кращий учнівський зошит. Всім учням, що зайняли І , ІІ і ІІІ місця оголосили подяку із занесенням в особову справу. Учням, що зайняли І і ІІ місця- видали речові премії. 20.03.1965 року проведено конкурс на кращий учнівський наочний посібник. 50 учням оголосити подяку з занесенням в особову справу. Учнів 5 кл.- Снитку Василя, 8а кл.- Білоуса, Шибилиста Василя, Карнауха Віктора, 8б кл.- Ковіку Григорія, Манойло А., Педько М., Хміля А., Староконя М.- преміювати кожного художньою книжкою. 1965 року святкували 95 річницю з дня народження В. І. Леніна. 1 травня святкували 75 маївку. В жовтні учні працювали на збірках кукурудзи в рідному колгоспі. 1966 навчальний рік Проведений конкурс на кращий малюнок до 50 річчя Радянської влади. В ньому взяли участь 59 учнів 5 – 8 класів. За кращі роботи винесені подяки 28 учням. 1.о4.1966 року школярі брали участь в шкільній та районній олімпіадах з художньої самодіяльності 64 учням винесено подяки із занесенням в особову справу. Учні ІІ класу виступали перед тваринниками на фермі № 1, їм оголошена подяка з занесенням в особову справу. 19 травня учні побували з екскурсією в Дмухайлівському історичному музеї. „Шляхами Великого Жовтня” – назва екскурсії. 1967 навчальний рік Широко відзначались 50 роковини Радянської влади. Учнів 1 кл. прийняли в жовтенята, учням, які навчались на 4 і 5 винесено подяки з занесенням в особові страви, піонери і комсомольці трудилися на полях рідного колгоспу. За успішну поведінку і навчання преміювати таких учнів: Борухіну А.- 5 кл., Соколянську Л. – 4 кл., Даніленка О.-3 кл., Ковіку В.-3 кл., Меха М.- 3 кл., Петрунько Т.- 3 кл., Хміль Т.-2 кл., Андрієвську Т.-2 кл. 1967- 1969 роки-директор школи: Соколянський В. П. Наказ № 4 (витяг) По Новопетрівській середній школі від 22 лютого 1968 року. Підготуватись і провести свято до 100-річчя з дня народження О. М. Горького. До 50-річчя Радянської Армії і Військово-Морського Флоту були проведені святкові збори загонів. Старшій піонервожатій Жорник Вірі Олексіївні оголошена подяка за прийом учнів 3 класу в піонери. 1969 навчальний рік Найкращі комсомольці та піонери Новопетрівської середньої школи нагороджені туристською поїздкою по Ленінських місцях Радянського Союзу по маршруту „Москва – Ульянівськ - Ленінград”. Керівником туристської групи призначена організатор позакласної роботи – Логвиненко Валентина Андріївна. 1969 рік- директор школи – Гордєєв І. В.(рос. мова і літ.) 22 січня 1970 рік – старшій піонервожатій Жорник В. О. та вчителю історії Зеленському А. Є. - розробити план наочної пропоганди Тез ЦК КПРС „До 100-річчя з дня народження В. І. Леніна”. Вони висвітлюють гігантську роль Леніна і його справи в процесі світового суспільного розвитку, розкривають основні положення Ленінського вчення... 3 березня 1971 року(витяг з наказу) про відзначення учнів, які приймали участь в районній олімпіаді з історії та учнів, які добре виконують обов,язки чергових. 1. ученицям 8 класу Бурухіній Антоніні і Дворецькій Ользі за зразкове чергування по класу оголосити подяку з занесенням в особову справу. 2. за участь в районній олімпіаді з історії та успішне виконання завдання, які з 20 можливих балів набрали: Соколянська Людмила (7 кл.)- 18, Бардаченко Валентина (7 кл.)-17, Трясак Ніна (8 кл.)- 12. Наказ № 12 По Новопетрівській середній школі від 25 березня 1971 року Про відзначення учнів , які приймають активну участь у позакласній роботі. Багато учнів школи приймають активну участь в художній самодіяльності, вистутаючи з концертами в школі, клубі, на фермах, токах. Вони активні учасники зборів дружини, загонів, урочистих лінійок і інших міроприємств, які проводяться в школі і поза школою. Виходячи з цього наказую: Учням: Жовтяк Клавдії, Бардаченко Валентині, Соколянській Людмилі, Дворецькій Ользі, Крюковій Тамарі,Шляховій Олександрі, Пелиху Юрію та ін. – Оголосити подяку з занесенням в особову справу за активну участь в позакласній роботі. Наказ № 13 По Новопетрівській СШ від 2 квітня 1971 року Про відзначення окремих класів, які приймають активну участь у суспільно корисній роботі. Вся наша країна будує комуністичне суспільство, учні повинні виховувати в собі риси людини комуністичного завтра. Першим кроком до цього є хороше навчання, відмінна поведінка в школі і поза школою, активна участь в суспільно корисній роботі, виконання учнівських обов,язків. Деякі класи поряд з навчальною роботою активно включилися в змагання по приведенню виділених участків шкільного подвір,я до належного стану, стали ініціаторами цього змагання. Учням 3 кл., 5 кл., 7 кл. оголосити подяку за активну участь в суспільно корисній роботі по прибиранню шкільного подвір’я . 17 квітня 1971 року розроблено план проведення комуністичного суботника. 1. Маршування під оркестр 2. Урочиста лінійка 3. Робота класів 4. Приведення в належний стан ділянок шкільного подвір,я 5. Збір металолому 1кл.-100кг, 2кл.- 100кг, 3кл.- 100кг, 4кл.- 150кг, 5кл.- 200кг, 6кл- 200кг, 7кл- 300кг, 8кл- 300кг, 9кл.- 300кг, 10кл.- 150кг 6.Збір макулатури 1кл.- 20кг, 2кл.- 20кг, 3кл.- 30кг, 4кл.- 40кг, 5кл.- 50кг, 6кл.- 50кг, 7кл., 8кл., 9кл.- 60кг, 10кл.- 40кг. 8.Допомога пристарілим. Виконуючи постанову районної ради по народній освіті, створили при школі оздоровчий піонерський табір з охватом учнів – 102 чоловіка, з роботою на 2 зміни. Учні працюватимуть на різних роботах у місцевому колгоспі, з начівлею і трьохразовим харчуванням за рахунок бюджетних асигнувань (50%) і коштів колгоспу (50%). Наказ № 27 По Новопетрівській сш від 2.09.1971 року Призначити на посаду старшої піонервожатої Полішко Тамару Сергіївну 10.11.1971 року до 54 річниці Великого Жовтня був проведений огляд художньої самодіяльності учнів школи. Наприклад: 5б кл.- підготував пісню „Попутний ветерок”, „Школьные годы”, 6 кл.- у виконанні квартету - „Землянка”, „Огромное небо”, танок „школьная полька”, 1 кл.- „Мы веселые ребята”, „На парад”, гарно прозвучала пісня „Там вдали за рекой”, „Піонерська” та ін.
1979 - 1984 рік директор школи – Петрик Олексій Михайлович
1981 -1982 рік – старша піонервожата Ткач Валентина Миколаївна
1982 – 1983рік – ст. піонервожата Вергун Алла Семенівна
1983 – 1987 рік – ст. піонервожата Гаркава Ірина Володимирівна
1987 – 1988 рік – ст. піонервожатий Бабай Борис Олексійович
1988 – 1990 рік – ст. піонервожатий Коваль Олександр Гнатович
1990- - ст. піонервожата Савчук Наталія Пилипівна
2001 – 2003 рік - педагог-організатор Хрипонюк Таїсія Анатоліївна
2003 -2004 рік –пед.-орган. Дробот Алла Борисівна
2004- пед. орган. Айрапетян Е. В.
2005 – пед.орган.Гуйван Ольга Іванівна
Наша школа до добудови Після відбудови школа кожен рік випускала своїх учнів. Старші і середні класи навчались в новій школі, а молодші навчались в приміщеннях , які знаходились через дорогу. Школа мала великий сад і присадибну ділянку, де працювали діти і вчителі. В 1988 році школа була добудована. Побудовано ще один корпус і великий спортзал. Школа була підключена до газового опалення. Вчителі школи були активними учасниками в житті села. За ініціативою вчительки Логвиненко В.А.,якої , на жаль, немає серед живих , нею в селі було створено хор, що був відомим не тільки в нашому районі. Активними учасниками цього хору були вчителі Коваль О.І., Коваль Г.Г., Мороз І.Д. Підодня А.Г. та інші. Багата наша школа учнями, що прославляють наше село. Із стін школи вийшли 2 професори: Мороз Борис Іванович Макаренко Петро Миколайович Доцент Сафонов Юрій Миколайович. Режисер Дерев’янко Петро Миколайович Прокурор Краснодарського краю Христенко І. М. Музикант Куленко Вадим Леонідович. Кандидат фізико-математичних наук, спеціаліст в області динаміки верхньої атмосфери , генеральний директор НПО « Тайфун» Орлянський Олексій Данилович ( минулого року він приїжджав на свою батьківщину і відвідав школу , де він навчався в 1941 – 1948 р. ) Вчений при зустрічі подарував для школи ось таку візитку. Багато випускників стало вчителями, медиками, прекрасними спеціалістами в різних галузях промисловості і сільського господарства. Ідуть наші випускники. Випуск 2003 року. За час навчання в школі багато учнів закінчили школу з золотими медалями. Це такі учні: Зеленська Людмила Олексіївна (1995р), Киричок Антоніна Дмитрівна (1995р), Марченко Євгенія Володимирівна (2002р), Кремена Сергій Володимирович (2003р), Кондратко Ірина Сергіївна (2004р), Сергієнко Світлана Єфремівна (1957р), Соколянська Людмила Андріївна (1974 р), Хміль Тетяна Леонідівна (1976р), Бурухіна Лариса Василівна (1978 р), Бурухіна Алла Василівна (1982р), Балацька Зоя Володимирівна (1984 р). Срібною медаллю нагороджені: Єрьоменко Наталя Сергіївна (1995р), Марченко Альона Володимирівна (2003р), Коваленко Надія Михайлівна (1959р), Орлянська Людмила Данилівна (1959р), Банєв Володимир Михайлович (1969р), Коваль Анатолій Гнатович (1995р). В 2005 навчальному році Новопетрівська школа одержала новий комп’ютерний клас, де учні вивчають інформатику. В класі є 9 комп’ютерів, які мають найновіше програмне забезпечення, і це дає змогу вчителям використовувати нові методи і технології в своїй роботі з учнями. Урочиста лінійка в школі Зараз в нашій школі 122 учнів, є 11 класів. В закладі працюють 20 основних працівників, серед них 18 вчителів. Директор нашої школи – старший вчитель, відмінник освіти Тарасенко Катерина Олексіївна, заступник з навчально-виховної роботи – старший вчитель Кравченко Ольга Михайлівна. В школі працює вчитель-методист, відмінник народної освіти УРСР, нагороджена медаллю « За трудову доблесть», вчителька початкових класів Пелих Марія Єфремівна. В школі 13 вчителів мають вищу категорію, 1 – другу, 4 – першу, 1- спеціаліст, 4 – розряд. Працюють і навчають в школі 3 вчителі – методисти, 5 старших вчителів. На сучасному етапі педагогічний колектив працює над новою методичною проблемою «Педагогічні стратегії розвитку інноваційної особистості"У школі є учні переможці минулорічних олімпіад, учні , що приймали участь в обласних олімпіадах. Це Киричок Микола (трудове навчання), Кремена Наталія (математика, англійська мова), Сонник Аліна (українська література). Багато учнів навчаються в вищих навчальних закладах. Це Сабельникова В, Логвиненко Т, Кіндратко І, Пелих С, Марченко А, Гаркавий П, Ісінгалієва В, Трубчанінов А, Кремена С, Сонник Л, Сонник А, Гуманенко Є, та інші. В 2004-2005 н.р. випущено 16 учнів. З них 6 учнів вступили в вищі начальні заклади, 2 - в технікуми, 3 - в училища. В 2005-2006 н.р. випущено 7 учнів. З них 3 учні вступили в вищі навчальні заклади, 1 – в технікум, 3 – в училища. В 2006-2007 н.р. – випущено 22 учні. З них 6 учнів стали студентами вищих навчальних закладів, 3 технікумів. В 2007-2008 н. р випущено 26 учнів, в 2008-2009 н. р. - 16 учнів, 10 з яких вступили до ВНЗ, 3 до технікумів. 2009-2010 н. р - випущено 9 учнів, 2010-2011 н. р. - випущено 12 учнів, 2011-2012 н. р. - випущено 12 учнів.2005 рік – В Новопетрівській ЗОШ І – ІІІ ст. створено дитячу організацію „Світанок” Першим президентом шкільного парламенту була Сонник Любов. 2006-2007 н. р. – Кремена Наталія. 2007-2008 н. р - Валах Яна, 2008-2010 н. р. - Шибилист Ольга, 2010-2012 - Лимар Каріна, 2012-2013 - Строменко Катерина.